Bahsegel Poker

Bahsegel Poker Tüm yeni poker oyuncuları Bahsegel kaydolduğunuz% 100 para yatırma bonusu kadar 1000 € hakkına sahiptir. Ancak, ödül talep oyuncular gerçek para oyun oynayarak poker puan kazanmak zorunda. Her 10 poker nokta € 1 bonus para için çevirir.

Bahsegel Poker

Bahsegel Poker Müşteri Destek

Bahsegel e-posta ve telefon müşteri destek imkanlar sunmaktadır. Bir gönderilen e-posta için herhangi bir bildirim almayabilirsiniz rağmen Cevaplar isteminde bulunmaktadır. Bu ortalamanın üzerinde dubbed olabilir

Bahse gel Poker Mevduat ve Nakit dışarı Yöntemleri

Mevduat ve para çekme seçenekleri VISA, MasterCard, Para Bookers, Click2Pay, NETeller, Wirecard ve Banka Transferi içerir. NETeller ödeme 24 saat içinde gerçekleşir.

Bahsegel Poker

Bahse gel İnceleme

Genel olarak, Bahsegel odasının heyecan sürü – oyun akıllı ve para akıllı sunan güvenilir online poker odası – oyun etmektir. Çoğu insan kesinlikle seveceksiniz.

Bahsegel Odası giriş yapın ve şu anda favori poker oyunu oynayın!

1. Bahse gel Türk Pokeri nedir?

Bahsegel Türk Pokeri Net Entertainment adlı firmanın poker ağına bağlıdır. Bahsegel Türk Pokeri’ndeki oyuncular dünyanın çeşitli yerlerinden gelen Türk oyunculara karşı hem gerçek hem de sanal para ile Türk Pokeri oynayabilmektedirler.

Bahsegel Poker

2. Türk Pokeri oynamak için ne yapmam gerekiyor?

Öncelikle bir Bahsegel hesabı açmanız gerekiyor. Bunun hemen sonrasında sayfa üzerinden Türk Pokeri oynamaya başlayabilirsiniz. Türk Pokeri oynayabilmek için bilgisayarınıza herhangi bir yükleme (download) yapmanız gerekmiyor. Gerçek parayla nasıl oynayacağınızı “Bahsegel Türk Pokeri’ne nasıl para yatırabilirim?” başlıklı SSS’den öğrenebilirsiniz.

3. Bahsegel Türk Pokeri’ne nasıl para yatırabilirim?

Bunun için öncelikle Bahsegel hesabınıza para yatıırmanız gerekmektedir. Bahsegel hesabınıza nasıl para yatıırabileceğinizi Hesabım kısmındaki Para yatırma menülerinden rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Kredi kartı metodumuzun dışında banka hesaplarımıza Havale/EFT yapabilme seçeneklerimizin bulunduğunu sizlere hatırlatmak isteriz. Türk Pokeri hesabınız Bahsegel hesabınızdan ayrı tutulmaktadır ve Bahsegel hesabınıza para yatırdıktan sonra Hesabım kısmından oldukça kolay bir şekilde Türk Pokeri hesabınıza para aktarabilirsiniz.

Bahsegel Poker

4. Türk Pokeri oynarken kimlere karşı oynuyorum?

Oyun oynadığınız sırada poker ağımız içinde bulunan diğer Türk oyuncularla karşı karşıya geliyorsunuz. Poker ağımızda Dünya’nın dört bir yanından gelen kayıtlı Türk oyuncularımız bulunmaktadır. Bu oyuncularla birlikte yılın hergünü ve dilediğiniz zaman Türk Pokeri oynayabilirsiniz.

5. Türk Pokeri öğrenmek için ne yapmam gerekir?

Oyun Kurallar’ımızı okuyarak ve sanal para ile alıştırmalar yaparak çok rahat bir şekilde bu oyunu oynamayı öğrenebileceğinizi düşünüyoruz.

6. Oyuncuların ödediği komisyon miktarı ne kadardır?

Normal masa oyunlarında her elden sonra eli kazanan oyuncudan masadaki pot üzerinden ortalama %3 komisyon alınmaktadır. Bu miktar, oyuncuların bulunduğu masanın “masa potu” na gore değişkenlik göstermektedir. Not: Oyuna girmeyen oyunculardan herhangi bir komisyon alınmamaktadır.
Bahsegel Bahis İçin Tıklayınız.

2 geri izleme / bildirim

  1. Bahsegel Bonus - Bahsegel Promosyonları - Bahsegel
  2. Bahsegel çevrimsiz bonus – Bahsegel

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*